COVID-19 biznesowy niezbędnik przedsiębiorcy

Wychodząc naprzeciw nowym realiom, nasi eksperci chcą ułatwić Państwu odnalezienie się w codziennie zmieniającej się sytuacji prawno-gospodarczej. W tym celu opracowujemy najważniejsze informacje, które pomogą w prowadzeniu firmy. 

W związku z zagrożeniem i skalą epidemii wirusa SARS CoV-2 na terenie Polski, pracownicy Grupy PKF Consult podjęli szereg działań mających na celu zapewnienie stałej realizacji wszystkich usług dla naszych Klientów. Dbając o nasze i Państwa bezpieczeństwo – wszyscy eksperci PKF są do Państwa dyspozycji dostępni zdalnie. Realizujemy nasze usługi i projekty bez przeszkód z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i poufności danych, a nasze systemy i narzędzia informatyczne działają bez przerw w dostępie. Niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji, oferując wsparcie w tej skomplikowanej sytuacji biznesowej.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami oraz do zapoznania się
z oferowanymi przez nas usługami.

Przygotowany przez ekspertów PKF - prawny niezbędnik przedsiębiorcy:

  

  

  

  

  

  

  

    

  

 

  

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. komunikacji marketingowych promującej usługi oferowane przez PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., a także inne podmioty należące do Grupy PKF Consult tj. PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp. k.; PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną na adres siedziby Spółki lub elektroniczną pod adres iod@pkfpolska.pl.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PKF Consult sp. z o.o. sp. k., z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych, w związku z wyrażoną przez Panią/Pana zgodą. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
** telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności