COVID-19 biznesowy niezbędnik przedsiębiorcy

Wychodząc naprzeciw nowym realiom, nasi eksperci chcą ułatwić Państwu odnalezienie się w codziennie zmieniającej się sytuacji prawno-gospodarczej. W tym celu opracowujemy najważniejsze informacje, które pomogą w prowadzeniu firmy. 

W związku z zagrożeniem i skalą epidemii wirusa SARS CoV-2 na terenie Polski, pracownicy Grupy PKF Consult podjęli szereg działań mających na celu zapewnienie stałej realizacji wszystkich usług dla naszych Klientów. Dbając o nasze i Państwa bezpieczeństwo – wszyscy eksperci PKF są do Państwa dyspozycji dostępni zdalnie. Realizujemy nasze usługi i projekty bez przeszkód z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i poufności danych, a nasze systemy i narzędzia informatyczne działają bez przerw w dostępie. Niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji, oferując wsparcie w tej skomplikowanej sytuacji biznesowej.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami oraz do zapoznania się
z oferowanymi przez nas usługami.

Przygotowany przez ekspertów PKF - prawny niezbędnik przedsiębiorcy:

  

  

  

  

  

  

    

  

 

  

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 oświadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U z 2002 , Nr 144, poz. 1204 z późn. zm).
Stosownie do brzmienia art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 prawo telekomunikacyjne (Dz.U z 2017,poz. 1907), wyrażam zgodę PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie na korzystanie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego telekomunikacyjnie z urządzenia końcowego (telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult, zaakceptuj Regulamin. Udzielenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać przesyłając oświadczenie na adres mailowy: iod@pkfpolska.pl
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności