Zapewniamy naszym klientom kompleksowe działania w zakresie polityki informacyjnej, skierowanej do zewnętrznych interesariuszy w szczególności instytucji i organizacji rynku finansowego oraz mediów biznesowych.

Public Relations na rynku kapitałowym to indywidualnie przygotowany program komunikacyjny przy wykorzystaniu tradycyjnych i nowoczesnych kanałów informacyjnych, którego celem jest zbudowanie i ugruntowanie pozytywnego postrzegania Spółki.

Naszym klientom oferujemy wsparcie działań inwestor relations i marketingowych w profesjonalnym zarządzaniu informacją i wizerunkiem Spółki.

Działania podejmowane przez PKF:

  • audyt komunikacji zewnętrznej – analiza skuteczności dotychczasowych działań PR oraz e-PR, strona korporacyjna spółki,
  • stworzenie spójnej koncepcji wizerunkowej firmy i strategii PR,
  • prowadzenie biura prasowego/uzupełnienie i wsparcie dla biura prasowego,
  • stworzenie bazy kluczowych dziennikarzy,
  • organizowanie indywidualnych spotkań z dziennikarzami,
  • organizacja konferencji prasowych,
  • stworzenie dodatkowych materiałów informacyjnych,
  • stworzenie profili kluczowych osób w firmie na potrzeby komunikacji z dziennikarzami.

Nasze usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.