Audyt śledczy

Odpowiednie rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dobrego wizerunku firmy, który gdy raz utracony – bardzo ciężko odzyskać.

W obecnych realiach - prowadzenie biznesu daje wiele możliwości. Należy wykorzystywać te gwarantujące rozwój umiejętnie unikając tych prowadzących do nadużyć, prania brudnych pieniędzy czy oszustw pamiętając, że takie zagrożenia mogą pojawić się z otoczenia naszej firmy ale mogą też zaistnieć w ramach wewnętrznych struktur organizacyjnych. Jeżeli natomiast takie zdarzenia będą miały miejsce – należy przeprowadzić szereg działań mających na celu ich pełne wykrycie a następnie, w obliczu tego kryzysu, odpowiednie czynności naprawcze.

 

Stąd tak istotna jest wiedza i doświadczenie z zakresu audytu śledczego tak prewencyjnego jak i reaktywnego. Nasi doświadczeni eksperci zrealizują odpowiednie przeglądy i audyty sprawdzające poprawność podejrzanych transakcji, oszacują poniesione straty a także ich wpływ na sytuację  finansową  przedsiębiorstwa oraz przedstawią propozycje działań które pomogą uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.

Audyt śledczy oraz pozostałe usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku.

Szybki kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

** wypełnij przynajmniej jedno z pól oznaczonych gwiazdkami (**): adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Skontaktuj się z nami
Daniel Rymarz<br />Konsulting
Daniel Rymarz
Konsulting
Wiceprezes Zarządu PKF Advisory +48 601 366 359

PKF News

Aktualności, alerty i wydarzenia - przydatne informacje z ostatniej chwili.

Wypełnienie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie komunikacji marketingowej. Administratorem danych jest PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. ... więcej

Dziękujemy za zaufanie! Twój adres został zapisany w naszej bazie danych.

Dlaczego PKF?
Pozyskiwanie finansowania