Odpowiednie rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dobrego wizerunku firmy, który gdy raz utracony – bardzo ciężko odzyskać.

W obecnych realiach - prowadzenie biznesu daje wiele możliwości. Należy wykorzystywać te gwarantujące rozwój umiejętnie unikając tych prowadzących do nadużyć, prania brudnych pieniędzy czy oszustw pamiętając, że takie zagrożenia mogą pojawić się z otoczenia naszej firmy ale mogą też zaistnieć w ramach wewnętrznych struktur organizacyjnych. Jeżeli natomiast takie zdarzenia będą miały miejsce – należy przeprowadzić szereg działań mających na celu ich pełne wykrycie a następnie, w obliczu tego kryzysu, odpowiednie czynności naprawcze.

 

Stąd tak istotna jest wiedza i doświadczenie z zakresu audytu śledczego tak prewencyjnego jak i reaktywnego. Nasi doświadczeni eksperci zrealizują odpowiednie przeglądy i audyty sprawdzające poprawność podejrzanych transakcji, oszacują poniesione straty a także ich wpływ na sytuację  finansową  przedsiębiorstwa oraz przedstawią propozycje działań które pomogą uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.