Zespół Doradztwa Podatkowego PKF świadczy dla Państwa usługi związane z doradztwem podatkowym związanym z szeroko rozumianymi procesami transakcyjnymi. Nasi doradcy służą Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie przeprowadzanej transakcji jak również w ramach tzw. procesu post-transakcyjnego.

Świadczymy pełną obsługę transakcji, która obejmuje m.in. takie procesy jak:

  • opracowania koncepcji, jak i przygotowania planów połączenia, podziału czy przekształcenia spółek,
  • sprzedaż/zakup przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części,
  • sprzedaż/zakup akcji, udziałów w spółkach kapitałowych,
  • sprzedaż/zakup ogółu praw i obowiązków w spółkach osobowych,
  • opiniowanie zapisów umów transakcyjnych,
  • opracowanie struktury podatkowej transakcji,
  • weryfikacja ryzyk podatkowych związanych z transakcją,
  • uzyskiwanie interpretacji indywidualnych oraz opinii zabezpieczających.

Ponadto oferujemy do Państwa dyspozycji zespół biegłych rewidentów posiadających praktyczne doświadczenie w badaniu planów transformacji przedsiębiorstwa w trybie wymaganym przez Kodeks Spółek Handlowych.

Obsługa podatkowa transakcji gospodarczych oraz pozostałe usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi , Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku i Zielonej Górze.

Szybki kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

** wypełnij przynajmniej jedno z pól oznaczonych gwiazdkami (**): adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o. lub PKF Brevells Cekiera Sp. k., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.