Przekształcenie formy prawnej, podział czy łączenie spółek daje wiele możliwości rozwoju, obniżenia kosztów działalności czy też ekspansji firmy na rynku. Nasi doradcy służą Państwu pomocą na każdym etapie przeprowadzanej transformacji.

Świadczymy pełną obsługę przedsięwzięcia transformacyjnego zarówno w zakresie opracowania koncepcji, jak i przygotowania planów połączenia, podziału czy przekształcenia spółek.
Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół biegłych rewidentów posiadających praktyczne doświadczenie w badaniu planów transformacji przedsiębiorstwa w trybie wymaganym przez ksh oraz zespół doradców podatkowych, którzy bezpiecznie przeprowadzą Państwa przez meandry rozliczeń podatkowych związanych z takimi procesami.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.