Usługa sporządzenia e-sprawozdania finansowego polega na wygenerowaniu sprawozdania finansowego w strukturach logicznych zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów dla Jednostki innej w formacie XML na podstawie kompletnego sprawozdania finansowego przygotowanego przez zamawiającego w pliku Word i Excel.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i zapleczem specjalistów w tej dziedzinie oferujemy:

  • sporządzenie e-sprawozdania finansowego (jednostkowego lub skonsolidowanego)
    w oparciu o otrzymane od Klienta dane
  • kompleksowe wsparcie ekspertów w dziedzinie księgowości przy sporządzaniu
    e-sprawozdania
  • sprzedaż oprogramowania do generowania e-sprawozdań w strukturach logicznych
    XML, zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Finansów (więcej informacji: https://www.pkfpolska.pl/e-sprawozdanie-finansowe-mitsoft-4482)

Potrzebujesz wsparcia przy sporządzeniu E-sprawozdania finansowego?

Cennik:

Nie masz oprogramowania i potrzebujesz wiedzy ekspertów w zakresie sporządzania E-sprawozdań finansowych? Skontaktuj się z nami i zamów sporządzenie E-sprawozdania finansowego poprzez poniższy formularz.

Nasze usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.