Kariera

Siłą PKF jest zespół doświadczonych pracowników, w skład którego wchodzą biegli rewidenci, doradcy podatkowi, analitycy finansowi i konsultanci. Dołącz do nas.

PKF w Polsce prowadzi działalność od 26 lat. Specjalizujemy się w zakresie audytu, doradztwa finansowego, inwestycyjnego i podatkowego, oferujemy usługi z zakresu prowadzenia rachunkowości, usług kadrowo-płacowych i szkoleń biznesowych.

Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem międzynarodowej sieci firm audytorskich i konsultingowych PKF International. Jest to jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów na świecie.
Poprzez członkostwo w sieci PKF International posiadamy dostęp do informacji gospodarczej w 150 krajach oraz korzystamy z wiedzy i doświadczenia blisko 18 000 ekspertów. Dziś PKF to 5. z największych firm audytorskich, 5. firma na rynku pod względem ilości badanych spółek giełdowych i 1. pod względem aktywności audytorskiej na rynku NewConnect.

Nasze atuty

  • Wysokie kompetencje pracowników
  • Kompleksowe podejście do zagadnień i rozwiązań
  • Współpraca pomiędzy ekspertami różnych dziedzin
  • Dogodna lokalizacja biur w całej Polsce
  • Długoletnie doświadczenie na rynku polskim
  • Szybkość i profesjonalizm w dostarczaniu rzetelnej informacji finansowej

 

Nasze zespoły eksperckie: audytorów, doradców podatkowych, analityków finansowych i certyfikowanych księgowych oraz autoryzowanych doradców funkcjonują w lokalnych biurach w siedmiu miastach na terenie Polski. W Polsce zatrudniamy na podstawie umowy o pracę 170 osób w 7 biurach w:

PKF Consult należy do sieci PKF International, która jest akredytowanym pracodawcą ACCA.

Powiązane publikacje:

Pobierz pliki: