DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W PKF?

Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich. Zapewniamy dodatkowe szkolenia na potrzeby zgłaszane przez naszych pracowników. Są to szkolenia wewnętrzne np. z programu Excel, Microsoft Navision itd.

Zajęcia językowe. Współpracujemy ze szkołą językową, której zajęcia językowe są w całości finansowane przez pracodawcę. Pracownicy mają również dostęp do darmowej aplikacji mobilnej, na której mogą szkolić swoje kompetencje językowe.

Dofinansowywanie do kursów, studiów. Wspieramy pogłębianie wiedzy i ciągły rozwój. Inwestujemy w rozwijanie mocnych stron osób współpracujących z PKF oraz podnoszenie ich kompetencji. Dofinansowujemy kursy i egzaminy na biegłego rewidenta czy doradcę podatkowego.

Prywatna opieka medyczna i preferencyjne warunki ubezpieczeń grupowych. Pracownicy oraz współpracownicy PKF po trzecim miesiącu pracy zostają objęci kompleksową opieka medyczną w ramach wybranego pakietu medycznego EnelMed. Mogą skorzystać także z dodatkowego ubezpieczenia grupowego.

Multikafeteria/MultiSport. Osoby pracujące PKF otrzymują bezpłatny dostęp do platformy, która umożliwia zakup kart sportowych, oraz innych świadczeń, takich jak bony do kin czy znanych sklepów w atrakcyjnych cenach. Coś dla ciała i... dla umysłu. Koszty są częściowo dofinansowywane przez pracodawcę.

Dodatkowe diety do delegacji służbowej. Poza standardowymi dietami służbowymi, pracownikowi przysługuje dodatek do posiłku podczas podróży służbowej.

Dofinansowanie do okularów. Dbając o oczy naszych Pracowników, dofinansowujemy Pracownikowi zakup okularów korygujących wady wzroku.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych/Świadczenia urlopowe. Nasi Pracownicy otrzymują upominek z okazji Świąt oraz ważnych wydarzeń. W ramach funduszu świadczymy pomoc dla osób, które zwracają się do nas w trudnej sytuacji. A na co dzień oferujemy, drobne dofinansowanie do zakupów na platformie Multikafeterii/ Nasi pracownicy raz w roku mogą skorzystać z tego świadczenia, jeśli ich wypoczynek jest zaplanowany, na co najmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych.

Premia za polecenia pracownicze. W firmie obowiązuje system poleceń pracowniczych, dzięki któremu można zgarnąć nagrodę pieniężną za polecenie znajomej osoby, która spełni wymagania kwalifikacyjne na dane stanowisko.

Spotkania integracyjne, konkursy, eventy. PKF dba o integrację zespołów jak i całej firmy. Są to nie tylko wspólne spotkania, ale także integracyjne wyjazdy pracownicze. Na nowego pracownika czekają również różnego rodzaju konkursy, m.in. świąteczny, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody, takie jak bony do Empiku, Decathlonu czy wartościowe nagrody rzeczowe.

Elastyczny wybór zatrudnienia. Pracownik ma możliwość decyzji, co do formy zatrudnienia, którą preferuje.

Hybrydowa forma pracy. Oferujemy hybrydowy model pracy (praca zarówno stacjonarna, jak i zdalna).

Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym. W PKF regularnie organizowane są webinary, które mają na celu zwrócenie uwagi na dbałość o nasze zdrowie psychiczne. Pracownicy dowiadują się jak efektywnie zarządzać swoimi emocjami. Poznają techniki radzenia sobie ze stresem oraz uczą się jak stworzyć zdrowe relacje międzyludzkie w obliczu wyzwań, jakie stawia nam współczesny świat.

 ZRÓB KROK DLA SWOJEGO ROZWOJU I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o. lub PKF Brevells Cekiera Sp. k., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.