Co oferujemy

Twój rozwój jest dla nas ważny. Oferujemy Ci możliwość wytyczenia własnej, indywidualnej ścieżki kariery poprzez pomoc w rozwoju Twoich umiejętności.

 DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W PKF?

Szkolenia. Przede wszystkim, wspieramy pogłębianie wiedzy i ciągły rozwój. Inwestujemy w rozwijanie mocnych stron osób współpracujących z PKF oraz podnoszenie ich kompetencji. Finansujemy zajęcia językowe, szkolenia merytoryczne, z wykorzystania narzędzi informatycznych oraz szkolenia umiejętności miękkich. Dofinansowujemy kursy i egzaminy na biegłego rewidenta czy doradcę podatkowego. Prowadzimy szkolenia wewnętrzne.

Prywatna opieka medyczna. Pracownicy oraz współpracownicy PKF po trzecim miesiącu pracy zostają objęci kompleksową opieka medyczną w ramach wybranego pakietu medycznego.

Profilaktyka wzroku. Dbając o oczy naszych Pracowników, raz na dwa lata, dofinansowujemy pracownikom zakup okularów korygujących wady wzroku.

Multikafeteria. Osoby współpracujące z PKF otrzymują bezpłatny dostęp do platformy, która umożliwia zakup kart sportowych Benefit Systems oraz biletów do teatru w atrakcyjnych cenach. Coś dla ciała i.. dla umysłu.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Nasi Pracownicy otrzymują upominek z okazji Świąt oraz ważnych wydarzeń. W ramach funduszu świadczymy pomoc dla osób, które zwracają się do nas w trudnej sytuacji. A na co dzień oferujemy, drobne dofinansowanie do zakupów na platformie Multikafeterii.

Program poleceń pracowniczych. Zarówno pracownicy jak i osoby współpracujące z PKF mogą zarekomendować znajomą osobę. Za pozytywny przebieg procesu rekrutacyjnego oraz pierwszych miesięcy współpracy, osobie polecającej przysługuje bonus.

PKF Baby. Jesteśmy firmą rodzinną. Dbamy o nowych członków rodzin naszych pracowników. Dlatego każdy nowonarodzony "szkrab" otrzymuje od nas ciepły kocyk, który jest prezentem praktycznym oraz stanowi pamiątkę na całe życie.

PKF Na Językach. To wewnętrzny magazyn Grupy PKF. Redakcję tworzą pracownicy Grupy. Na łamach magazynu można m.in. opowiedzieć o sobie, swoich pasjach, poruszyć ważną dla nas kwestię lub zrelacjonować wydarzenie, w których wzięliśmy udział. Sky is the limit!

Spotkania integracyjne oraz liczne inicjatywy pracownicze. Świąteczne spotkania pracownicze z okazji różnych świąt i okazji, Dzień Księgowego, Kobiet, Chłopaka i wiele innych.. Jesteśmy dumni z tego, że nasi pracownicy chętnie biorą udział w inicjatywach wspierających cele charytatywne.

 

ZRÓB KROK DLA SWOJEGO ROZWOJU I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Pobierz pliki: