Zagadnienia związane z cenami transferowymi stały się w ostatnich latach jednym z najistotniejszych obszarów prawa podatkowego. Wynika to ze szczególnego zainteresowania organów podatkowych przepływami transakcyjnymi pomiędzy podmiotami powiązanymi z uwagi na ryzyko wykorzystania transakcji wewnątrzgrupowych do zaniżania podstawy opodatkowania lub unikania opodatkowania. Regulacje ustawowe dotyczące tematyki cen transferowych, a także szereg przepisów wykonawczych w zakresie rozliczeń wewnątrzgrupowych ulegają w ostatnich latach dynamicznym zmianom. Sytuacji nie pomaga także fakt, że interpretacje ogólne, czy też objaśnienia podatkowe znajdują się zwykle bardzo długo na etapie projektowym, pozostawiając podatników z licznymi wątpliwościami, co stanowi szczególne wyzwanie dla spółek oraz członków zarządu.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.