Proszę wybrać województwo, aby wyszukać ekspertów

Brak ekspertów w wybranym regionie

Maciej Śleszyński
Maciej Śleszyński
Manager ds. cen transferowych
Michał Lipski
Michał Lipski
Menedżer ds. cen transferowych
Aneta Nędzyńska-Moczyróg
Aneta Nędzyńska-Moczyróg
Menadżer ds. projektów podatkowych
Doradca podatkowy nr 13239
Paweł Brodziak<br/>Podatki
Paweł Brodziak
Podatki
Dyrektor Departamentu Cen Transferowych +48 605 157 726

Zagadnienia związane z cenami transferowymi stały się w ostatnich latach jednym z najistotniejszych obszarów prawa podatkowego. Wynika to ze szczególnego zainteresowania organów podatkowych przepływami transakcyjnymi pomiędzy podmiotami powiązanymi z uwagi na ryzyko wykorzystania transakcji wewnątrzgrupowych do zaniżania podstawy opodatkowania lub unikania opodatkowania. Dokumentacja cen transferowych i jej regulacje ustawowe, a także szereg przepisów wykonawczych w zakresie rozliczeń wewnątrzgrupowych ulegają w ostatnich latach dynamicznym zmianom. Sytuacji nie pomaga także fakt, że interpretacje ogólne, czy też objaśnienia podatkowe znajdują się zwykle bardzo długo na etapie projektowym, pozostawiając podatników z licznymi wątpliwościami, co stanowi szczególne wyzwanie dla spółek oraz członków zarządu.

Pomoc dla firm w dostosowaniu działań do wymogów podatkowych, oraz w obszarze prawa podatkowego to właśnie to co oferuje nasza usługa - ceny transferowe. Cennik usługi jest ustalany indywidualna dla każdego klienta. W celu otrzymania bliższych informacji, zapraszamy do kontaktu.

Ceny transferowe oraz pozostałe usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku.

Szybki kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

** wypełnij przynajmniej jedno z pól oznaczonych gwiazdkami (**): adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.