E-sprawozdania Finansowe to aplikacja umożliwiająca sporządzanie sprawozdań w postaci elektronicznej, w tym również w odpowiedniej strukturze logicznej i formacie. Struktury logiczne sprawozdań finansowych opublikowane zostały przez Ministerstwo Finansów i dostępne są na stronie Ministerstwa Finansów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy Państwu program MitSoft - do tworzenia i edycji E-sprawozdań finansowych, która powstała przy merytorycznym zaangażowaniu ekspertów PKF.

Szybki kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

** wypełnij przynajmniej jedno z pól oznaczonych gwiazdkami (**): adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.