Nasza wieloletnia praktyka w obszarze inwestycji budowlanych pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi doradztwa prawnego na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanych, począwszy od etapu przygotowania, po etap realizacji, aż do etapu rozwiązywania sporów i rozliczeń. Świadczymy usługi doradztwa prawnego na płaszczyźnie cywilnej i administracyjnej. Doradzaliśmy przy największych inwestycjach budowlanych realizowanych w Polsce, wspierając różnych uczestników procesu budowlanego – inwestorów, wykonawców, podwykonawców, projektantów czy inżynierów kontraktu.

Obszary działania:

  • doradztwo w zakresie prawnych aspektów przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych
  • wsparcie w pozyskiwaniu wymaganych prawem decyzji i pozwoleń
  • przygotowywanie i weryfikacja umów w procesie inwestycyjnym
  • identyfikacja oraz dochodzenie roszczeń związanych z procesem inwestycyjnym
  • reprezentacja uczestników procesu budowlanego w postępowaniach sądowych dotyczących realizacji inwestycji

Nasze usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.