Inwestycje budowlane

Nasza wieloletnia praktyka w obszarze inwestycji budowlanych pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi doradztwa prawnego na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanych, począwszy od etapu przygotowania, po etap realizacji, aż do etapu rozwiązywania sporów i rozliczeń. Świadczymy usługi doradztwa prawnego na płaszczyźnie cywilnej i administracyjnej. Doradzaliśmy przy największych inwestycjach budowlanych realizowanych w Polsce, wspierając różnych uczestników procesu budowlanego – inwestorów, wykonawców, podwykonawców, projektantów czy inżynierów kontraktu.

Obszary działania:

  • doradztwo w zakresie prawnych aspektów przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych
  • wsparcie w pozyskiwaniu wymaganych prawem decyzji i pozwoleń
  • przygotowywanie i weryfikacja umów w procesie inwestycyjnym
  • identyfikacja oraz dochodzenie roszczeń związanych z procesem inwestycyjnym
  • reprezentacja uczestników procesu budowlanego w postępowaniach sądowych dotyczących realizacji inwestycji

Inwestycje budowlane oraz pozostałe usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku.

Szybki kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

** wypełnij przynajmniej jedno z pól oznaczonych gwiazdkami (**): adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Skontaktuj się z nami
Kinga  Cekiera
Kinga Cekiera
Partner Zarządzający PKF Brevells
Radca prawny
+48 501 074 669

Nasze publikacje

Zapoznaj się z naszymi ostatnimi publikacjami.

PKF News

Aktualności, alerty i wydarzenia - przydatne informacje z ostatniej chwili.

Wypełnienie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie komunikacji marketingowej. Administratorem danych jest PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. ... więcej

Dziękujemy za zaufanie! Twój adres został zapisany w naszej bazie danych.

Dlaczego PKF?
16
Miejsce wśród sieci firm audytorskich na świecie