Usługi audytorskie  Jako wiodąca firma audytorska dostarczamy pełen zakres usług związanych z audytem finansowym, rewizją finansową oraz audytem sprawozdań finansowych.

 Usługi podatkowe  Oferowane przez nas usługi doradztwa podatkowego umożliwiają Klientom podejmowanie odpowiednich decyzji. Eliminujemy ryzyko podatkowe związane z transakcjami dzięki pomocy w zakresie cen transferowych. 

 Usługi konsultingowe  Korzystając z naszych usług w obszarze doradztwa finansowego, unikną Państwo zagrożeń i problemów wewnątrz firmy. Oferujemy doradztwo strategiczne dla firm, Due Diligence biznesowe oraz dokonujemy wycen, jak również doradzamy w przeprowadzaniu fuzji i przejęć. 

 Outsourcing procesów biznesowych  Usprawniamy procesy zarządzania operacyjnego poprzez kompleksową realizację zadań z zakresu księgowości, kadr i płac, rachunkowości zarządczej oraz kontrolingu.

 Usługi szkoleniowe  Prowadzimy rozległe szkolenia z zakresu finansów, zarządzania, podatków. Ponadto prowadzimy także szkolenia dotyczące dotacji unijnych.

 

Adres PKF Lublin  

ul. Lipowa 4A
20-027 Lublin
II piętro

Outsourcing
tel.: +48 605 916 106

Audyt
tel.: +48 601 349 566
Konsulting
tel.: +48 601 366 359
Doradztwo podatkowe
tel.: +48 607 602 330
Biuro
tel.: +48 22 560 76 50

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o. lub PKF Brevells Cekiera Sp. k., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.