Obsługa prawna w zakresie prawa pracy

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną pracodawców.

Świadczymy usługi doradztwa prawnego w zakresie szeroko pojętego prawa pracy. Na bieżąco śledzimy zmiany w zakresie obowiązków pracodawców i pomagamy naszym Klientom się z nich wywiązać. Uwzględniamy indywidualne zapotrzebowanie i cele biznesowe oraz proponujemy optymalne rozwiązania problemów związanych z zatrudnieniem.

Obszary działania:

 • bieżące doradztwo prawne z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • sporządzanie umów (umowy o pracę, kontrakty menedżerskie, umowy zlecenia, umowy o dzieło, kontrakty B2B, umowy o zakazie konkurencji, NDA)
  • opracowywanie wzorów dokumentacji pracowniczych
  • przygotowywanie wewnętrznych regulacji pracowniczych (regulaminy pracy, regulaminy wynagradzania, układy zbiorowe pracy)
  • uczestnictwo w negocjacjach
  • obsługa sporów sądowych z pracownikami
  • obsługa sporów sądowych z ZUS

Obsługa prawna w zakresie prawa pracy oraz pozostałe usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi , Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku i Zielonej Górze.

Szybki kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

** wypełnij przynajmniej jedno z pól oznaczonych gwiazdkami (**): adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o. lub PKF Brevells Cekiera Sp. k., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Skontaktuj się z nami
Kinga Cekiera
Kinga Cekiera
Partner Zarządzający PKF Brevells
Radca prawny
+48 501 074 669

Nasze publikacje

Zapoznaj się z naszymi ostatnimi publikacjami.

PKF News

Aktualności, alerty i wydarzenia - przydatne informacje z ostatniej chwili.

Wypełnienie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie komunikacji marketingowej. Administratorem danych jest PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. ... więcej

Dziękujemy za zaufanie! Twój adres został zapisany w naszej bazie danych.

Dlaczego PKF?
9
Biur w Polsce