Oferujemy kompleksową obsługę prawną przy projektach dotyczących rynku nieruchomości. Doradzamy inwestorom, deweloperom, właścicielom nieruchomości, wynajmującym, najemcom, zarządcom nieruchomości oraz innym podmiotom działającym w tej branży.

Obszary działania:

  • prowadzimy analizy stanu prawnego nieruchomości
  • obsługujemy transakcje sprzedaży na rynku nieruchomości
  • doradzamy w zakresie umów dzierżawy i najmu
  • wspieramy w zakresie zarządzania nieruchomościami i ich komercyjnego wykorzystania
  • doradzamy przy zawieraniu oraz wykonywaniu umów dotyczących nieruchomości
  • reprezentujemy w postępowaniach sądowych, administracyjnych i sądowoadministracyjnych dotyczących nieruchomości

Nasze usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.