Nasi radcowie prawni i doradcy podatkowi na bieżąco współpracują z ekspertami całej Grupy PKF, m.in. z biegłymi rewidentami, rzeczoznawcami majątkowymi, specjalistami ds. restrukturyzacji, analiz rynkowych czy księgowymi, wypracowując nieszablonowe rozwiązania dla najbardziej nawet skomplikowanych sytuacji gospodarczych. Jako firma członkowska sieci globalnej PKF International czerpiemy również doświadczenie prawne i gospodarcze z innych krajów, ułatwiając tym samym Klientom zagranicznym zarówno rozpoczęcie działalności na polskim rynku, jak i dostosowanie prowadzonej już działalności do zmieniających się dynamicznie realiów gospodarczych. Jednocześnie wspomagamy naszych polskich Klientów we wchodzeniu na rynki zagraniczne poprzez m.in. wsparcie w rozpoczęciu inwestycji lub nawiązaniu relacji biznesowych.

Podejmujemy działania odpowiedzialnie, z zachowaniem najwyższej staranności świadczonych usług, mając na uwadze najlepiej pojęty interes każdego Klienta.

Prawo oraz pozostałe usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi , Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku i Zielonej Górze.

Szybki kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

** wypełnij przynajmniej jedno z pól oznaczonych gwiazdkami (**): adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o. lub PKF Brevells Cekiera Sp. k., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.