Nasi radcowie prawni i doradcy podatkowi na bieżąco współpracują z ekspertami całej Grupy PKF, m.in. z biegłymi rewidentami, rzeczoznawcami majątkowymi, specjalistami ds. restrukturyzacji, analiz rynkowych czy księgowymi, wypracowując nieszablonowe rozwiązania dla najbardziej nawet skomplikowanych sytuacji gospodarczych. Jako firma członkowska sieci globalnej PKF International czerpiemy również doświadczenie prawne i gospodarcze z innych krajów, ułatwiając tym samym Klientom zagranicznym zarówno rozpoczęcie działalności na polskim rynku, jak i dostosowanie prowadzonej już działalności do zmieniających się dynamicznie realiów gospodarczych. Jednocześnie wspomagamy naszych polskich Klientów we wchodzeniu na rynki zagraniczne poprzez m.in. wsparcie w rozpoczęciu inwestycji lub nawiązaniu relacji biznesowych.

Podejmujemy działania odpowiedzialnie, z zachowaniem najwyższej staranności świadczonych usług, mając na uwadze najlepiej pojęty interes każdego Klienta.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.