Poniżej znajdziesz wszystkie, aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne w ramach Grupy PKF.

Na pewno już znalazłeś/aś interesującą Cię ofertę. Teraz wystrczy tylko przesłać nam dokumenty aplikacyjne, tym samym zgłaszając swoją kandydaturę. Możesz to zrobić w prosty sposób - każda oferta zawiera przycisk "Zgłoś aplikację". Po wypełnieniu krótkiego formularza i dołączeniu dokumentów, dowiemy się o Twojej kandydaturze. 

 

 

 

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o. lub PKF Brevells Cekiera Sp. k., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.