W ramach usług planowania podatkowego Zespół Doradztwa Podatkowego PKF świadczy usługi, których celem jest efektywne opodatkowanie transakcji.

Nasi doradcy podatkowi posiadają szeroką wiedzę oraz odpowiednie doświadczenie wymagane dla tworzenia optymalnych rozwiązań w zakresie obciążeń podatkowych, jak i około podatkowych.

Na usługi związane z planowaniem podatkowym składają się m.in.:

  • wybór optymalnej formy opodatkowania,
  • wybór optymalnego modelu biznesowego,
  • doradztwo związane z obowiązkami sprawozdawczymi,
  • doradztwo związane z transakcjami międzynarodowymi wraz z ich konsekwencjami podatkowymi,
  • bieżące doradztwo związane z dynamicznie zmieniającym się prawem podatkowym.

Nasze usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.