Doradztwo podatkowe

Umożliwiamy Klientom podjęcie właściwej decyzji podatkowej na każdym etapie działalności. Świadczona przez nas usługa doradztwa podatkowego polega na reagowaniu na pojawiające się problemy podatkowe naszych Klientów.

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z dużym ryzykiem wynikającym z wątpliwości dotyczących prawno-podatkowej interpretacji zdarzeń gospodarczych. Poprzez udzielanie porad i konsultacji podatkowych, stały nadzór podatkowy, jak i bieżące doradztwo podatkowe świadczone na rzecz naszych Klientów minimalizujemy ryzyko błędnych decyzji.
Pozostajemy z naszymi Klientami w stałym kontakcie (telefonicznym, e-mailowym oraz osobistym), w celu zapewnienia profesjonalnej i szybkiej pomocy podatkowej.

Bieżące doradztwo podatkowe realizujemy poprzez:

  • sporządzanie opinii podatkowych w związku z prowadzoną działalnością;
  • reprezentację w kontaktach przed organami podatkowymi;
  • podatkowe konsultacje telefoniczne oraz e-mailowe w zakresie spraw problematycznych;
  • analizę dokumentów formalnoprawnych pod względem ich poprawności oraz optymalizacji podatkowej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B, 02-695 Warszawa, zaakceptuj Regulamin. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z jego otrzymywania.
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól