Doradztwo podatkowe

Umożliwiamy Klientom podjęcie właściwej decyzji podatkowej na każdym etapie działalności. Świadczone przez nas porady podatkowe polegają na reagowaniu na pojawiające się problemy podatkowe naszych Klientów.

Własna działalność gospodarcza wiąże się z dużym ryzykiem wynikającym z wątpliwości dotyczących prawno-podatkowej interpretacji zdarzeń gospodarczych.

Porady, konsultacje podatkowe, stały nadzór podatkowy, jak i bieżące doradztwo podatkowe świadczone na rzecz naszych Klientów minimalizuje ryzyko błędnych decyzji.

Poprzez udzielanie porad i konsultacji podatkowych, stały nadzór podatkowy, jak i bieżące doradztwo podatkowe świadczone na rzecz naszych Klientów minimalizujemy ryzyko błędnych decyzji.

Pozostajemy z naszymi Klientami w stałym kontakcie (telefonicznym, e-mailowym oraz osobistym), w celu zapewnienia profesjonalnej i szybkiej pomocy podatkowej.

Bieżące doradztwo podatkowe realizujemy poprzez takie formy jak:

  • opinia podatkowa – sporządzana w związku z prowadzoną działalnością;
  • reprezentacja w kontaktach przed organami podatkowymi;
  • porady podatkowe oraz konsultacje podatkowe przez telefon oraz e-mail w zakresie spraw problematycznych;
  • analizę dokumentów formalnoprawnych pod względem ich poprawności oraz optymalizacji podatkowej.

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

  Imię i nazwisko: *
  Stanowisko:
  Firma: *
  Uwagi/Pytania:
  Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


  E-mail **:
  Telefon **:
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. komunikacji marketingowych promującej usługi oferowane przez PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., a także inne podmioty należące do Grupy PKF Consult tj. PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp. k.; PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną na adres siedziby Spółki lub elektroniczną pod adres iod@pkfpolska.pl.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PKF Consult sp. z o.o. sp. k., z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych, w związku z wyrażoną przez Panią/Pana zgodą. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.
  * pola obowiązkowe do uzupełnienia
  ** telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności