Doradztwo podatkowe

Umożliwiamy Klientom podjęcie właściwej decyzji podatkowej na każdym etapie działalności. Świadczone przez nas porady podatkowe polegają na reagowaniu na pojawiające się problemy podatkowe naszych Klientów.

Własna działalność gospodarcza wiąże się z dużym ryzykiem wynikającym z wątpliwości dotyczących prawno-podatkowej interpretacji zdarzeń gospodarczych.

Porady, konsultacje podatkowe, stały nadzór podatkowy, jak i bieżące doradztwo podatkowe świadczone na rzecz naszych Klientów minimalizuje ryzyko błędnych decyzji.

Poprzez udzielanie porad i konsultacji podatkowych, stały nadzór podatkowy, jak i bieżące doradztwo podatkowe świadczone na rzecz naszych Klientów minimalizujemy ryzyko błędnych decyzji.

Pozostajemy z naszymi Klientami w stałym kontakcie (telefonicznym, e-mailowym oraz osobistym), w celu zapewnienia profesjonalnej i szybkiej pomocy podatkowej.

Bieżące doradztwo podatkowe realizujemy poprzez takie formy jak:

  • opinia podatkowa – sporządzana w związku z prowadzoną działalnością;
  • reprezentacja w kontaktach przed organami podatkowymi;
  • porady podatkowe oraz konsultacje podatkowe przez telefon oraz e-mail w zakresie spraw problematycznych;
  • analizę dokumentów formalnoprawnych pod względem ich poprawności oraz optymalizacji podatkowej.

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

  Imię i nazwisko: *
  Stanowisko:
  Firma: *
  Uwagi/Pytania:
  Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


  E-mail **:
  Telefon **:
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 oświadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U z 2002 , Nr 144, poz. 1204 z późn. zm).
  Stosownie do brzmienia art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 prawo telekomunikacyjne (Dz.U z 2017,poz. 1907), wyrażam zgodę PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie na korzystanie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego telekomunikacyjnie z urządzenia końcowego (telefon).
  Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult, zaakceptuj Regulamin. Udzielenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać przesyłając oświadczenie na adres mailowy: iod@pkfpolska.pl
  * pola obowiązkowe do uzupełnienia
  * telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności