Niestety wraz z wzrastającą liczbą zachorowań wzrasta także liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją domową – zgodnie z danymi udostępnianymi przez Ministerstwo Zdrowia, 31 października 2020 r.  ponad pół miliona osób w Polsce było objętych kwarantanną. Doprowadza to do sytuacji, w której osoby zdrowe lub niewykazujące żadnych objawów związanych z chorobą, nie mogą świadczyć pracy w siedzibie pracodawcy. Wielu pracodawców zadaje sobie jednak pytanie, czy w przypadku objęcia pracownika kwarantanną lub izolacją nie może on świadczyć pracy zdalnej?

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.