Sprawdź referencje od naszych Klientów


„Firma PKF BPO świadczy dla nas usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Do podjęcia współpracy przekonała nas wiedza merytoryczna przedstawicieli PKF i to była dobra decyzja. Od tej pory nasze księgi oraz sprawy kadrowe są dobrze zaopiekowane, a my możemy skoncentrować się  na podstawowej działalności naszej spółki, bez konieczności śledzenia na bieżąco zmian w przepisach prawnych i podatkowych. Bez dodatkowych nakładów inwestycyjnych otrzymaliśmy również dostęp do aplikacji pracowniczych. Dodatkowo firma prowadzi korespondencję oraz przygotowuje raporty dla spółki-matki w języku angielskim, co jest dla nas dużym ułatwieniem, bez konieczności zatrudniania tłumaczy.”

Przeczytaj pełną referencję klikając TUTAJ.

Tomasz Bortkiewicz
Członek Zarządu,
Baltex Gedeon Sp. z o.o.


„Współpracę z PKF BPO rozpoczęliśmy w 2016 r. od outsourcingu ksiąg rachunkowych, co wraz z rozwojem spółki i naszych potrzeb ulegało systematycznie zmianom. W trakcie tych lat poszerzyliśmy współpracę o outsourcing kadrowo-płacowy oraz raportowanie zarządcze dla naszej Grupy Kapitałowej Landbell Group. W 2020 roku uznaliśmy, że księgowość będziemy prowadzić wewnątrz naszej spółki, jednocześnie zlecając PKF BPO nadzór nad naszymi księgami. Poprzez dostęp do naszego systemu finansowo-księgowego, PKF na bieżąco trzyma pieczę nad naszą księgowością. Nieocenioną dla nas korzyścią jest nie tylko elastyczność, ale również kompleksowość świadczonych przez firmę usług. Aktualnie powierzamy PKF również pełną administrację związaną z obsługą PPK. Niejednokrotnie korzystaliśmy też z doradztwa prawno-podatkowego firmy. Z przekonaniem mogę polecać firmę PKF BPO jako odpowiedzialnego Partnera w prowadzeniu biznesu.”

Przeczytaj pełną referencję klikając TUTAJ.

Rafał Przychodzień
Shared Services Director,
Topengi Sp. z o.o.


„Samo przejęcie ksiąg przez PKF BPO przebiegło płynnie i sprawnie, bez konieczności zmiany systemu księgowego. Było to dla nas niezmiernie ważne, ponieważ na tym systemie prowadzimy księgi rachunkowe oraz raportujemy. Nasza bieżąca współpraca przebiega płynnie, a powierzone sprawy realizowane są z najwyższą starannością, z zachowaniem terminów oraz na wysokim poziomie merytorycznym. Szczególnie doceniamy zaangażowanie opiekunów projektu, ich zdecydowanie w działaniu, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom oraz dbałość o wzajemne relacje.”

Przeczytaj pełną referencję klikając TUTAJ.

Piotr Sidorowicz
Dyrektor,
PIAB Polska Sp. z o.o.


”PKF BPO jest naszym Partnerem i Doradcą Biznesowym w zakresie rachunkowości zarządczej, kontrolingu oraz przy wdrażaniu procesów, procedur, narzędzi i rozwiązań systemowych. W naszej współpracy doceniamy szczególnie zaangażowanie zespołu projektowego, sprawną wymianę informacji i łatwy kontakt z opiekunem projektu. Umożliwia to szybkie reagowanie na nieprzewidziane sytuacje, które dzięki temu nie rozrastają się do problemu generującego straty dla firmy. Informacje zarządcze i analizy finansowe otrzymujemy terminowo, co ma ogromny wpływ na efektywność zarządzania.”

Przeczytaj pełną referencję klikając TUTAJ.

Bartosz Rybak
Członek Zarządu,
Prime Force Sp. z o.o.Nasi Klienci: