Zyskaj czas oddając prowadzenie biura w nasze ręce

  • udostępniamy adres w atrakcyjnym miejscu w Warszawie dla celów rejestrowych spółki
  • prowadzenie biura firmy ułatwiamy poprzez wykonywane przez nas czynności administracyjne i sekretarskie
  • pomagamy w uzyskaniu nr PESEL dla cudzoziemców
  • czynności administracyjne które świadczymy, to również wsparcie w wygenerowaniu kwalifikowanego podpisu elektronicznego dla członków zarządu polskich spółek

Każda firma zgłaszana do KRS musi mieć siedzibę. Skorzystanie z usługi adresu rejestrowego jest idealnym rozwiązaniem na start. Szczególnie w momencie, kiedy zgłaszana do rejestru spółka nie ma własnego lokalu na prowadzenie biura, jest na etapie organizacji działalności, pozyskiwania kapitału, rekrutacji. W ramach usługi outsourcingu, czynności administracyjne to nie tylko użyczenie adresu, ale również świadczenie usług sekretariatu. Jest to nie tylko oszczędność kosztów najmu biura, zatrudnienia pracownika, ale również porządek w dokumentach. 

Administracja oraz pozostałe usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi , Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku i Zielonej Górze.

Szybki kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

** wypełnij przynajmniej jedno z pól oznaczonych gwiazdkami (**): adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o. lub PKF Brevells Cekiera Sp. k., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.