Rachunkowość zarządcza i kontroling - korzystaj z informacji zarządczych i buduj przewagę na rynku

  • pomagamy odnaleźć się w gąszczu informacji, aby podejmować trafne i skuteczne decyzje zarządcze oraz efektywnie planować i kontrolować sytuację firmy
  • zamieniamy dane liczbowe w wiarygodną i czytelną informację dla kadry zarządczej
  • dzięki analizom finansowym dostarczamy niezbędnych informacji oraz wniosków, które służą do tworzenia strategii firmy i budowania przewagi konkurencyjnej
  • szukamy rozwiązań służących obniżeniu kosztów, zwiększeniu rentowności i efektywności firmy
  • analizujemy kompleksowo procesy biznesowe, zwracając uwagę na możliwości minimalizowania ryzyka
  • doradzamy w zakresie finansów i kontrolingu
  • umożliwiamy szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych
  • stosujemy rzetelne i intuicyjne w obsłudze narzędzia do raportowania w zakresie rachunkowości zarządczej i kontrolingu

Współczesny, szybko zmieniający się świat stawia przed każdym przedsiębiorstwem ogromne wyzwania i wymusza od kadry menedżerskiej konieczność podejmowania szybkich i skutecznych decyzji, które pozwolą zbudować i utrzymać przewagę konkurencyjną w dynamicznie zmieniający się otoczeniu gospodarczym. Podstawą świadomych i celnych decyzji jest szybko i rzetelnie dostarczona informacja zarządcza.

Rachunkowość zarządcza oraz kontroling dostarczane przez PKF to podstawą świadomego i mądrego zarządzania.

Rachunkowość zarządcza i kontroling oraz pozostałe usługi świadczymy w całej Polsce poprzez regionalne biura w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, Opolu, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku.

Szybki kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

** wypełnij przynajmniej jedno z pól oznaczonych gwiazdkami (**): adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.