Informacje o szkoleniu
Program szkolenia
Wykładowcy
Miejsce i terminy
Warunki uczestnictwa
Zgłoś się

 

Agnieszka Chamera - Wiceprezes Zarządu PKF Consult. Prawnik, licencjonowany doradca podatkowy, posiada szerokie doświadczenie w doradztwie podatkowym i w doradztwie przy przekształceniach spółek, jak również sporządzaniu analiz due diligence. Wykładowca w dziedzinie prawa i podatków na szkoleniach obligatoryjnych dla biegłych rewidentów organizowanych przez PKF Consult.  

Marta Zięba-Szklarska - Ekspert w zakresie Transgranicznego Zatrudnienia – delegowanie pracowników z Polski do innych krajów oraz legalizacja zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Interim Manager w obszarze Doradztwa i Rozwoju Biznesu – Księgowość, Podatki, Kadry i Place, Współpraca z osobami Niepełnosprawnymi, Planowanie Finansowe oraz Prawo i Administracja. Współpracuje z firmami na terenie Polski, krajów UE oraz Stanów Zjednoczonych, Rosji, Nepalu, Indii i Kambodży.

Współpracuje z Firmami Doradczymi, Kancelariami, Izbami, Stowarzyszeniami oraz Fundacjami. Jest Ambasadorem Przedsiębiorczości Kobiet i Mentorem w programach Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. Prowadzi warsztaty i szkolenia w zakresie Transgranicznego zatrudnienia i mobilności pracy dla Firm i Instytucji Pozarządowych. Doradza i konsultuje w międzynarodowych projektach.

   

   MAŁGORZATA BUF - JABŁOŃSKA
   Dyrektor Centrum Konferencji

 

   szkolenia@pkfpolska.pl
   tel.: 22 560 76 71, 22 560 76 70

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.