Więcej o platformie PKF Agility

Rozwiązania platformy PKF Agility zintegrowanej z naszymi systemami ERP dopasowane są do organizacji funkcjonujących w różnych strukturach, systemach i procedurach, które mieliśmy okazję obserwować u naszych Klientów z różnych branż przez prawie 25 lat.

Impulsem do świadczenia outsourcingu księgowości i outsourcingu kadrowo – płacowego, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi takich jak platforma PKF Agility, było zauważenie faktu, że najlepsi menedżerowie zamiast tworzyć stale rosnące wartości dla firmy, znaczną część swojego cennego czasu poświęcali na zadania administracyjne związane z akceptacją dokumentów kosztowych, delegowaniem, zatrudnianiem, absencją pracowniczą, rozwiązywaniem umów o pracę, podpisywaniem i akceptacją dokumentów, pilnowaniem zgodności z regulacjami, raportowaniem itp.

Poprzez szybsze i efektywniejsze wykonywanie tego typu zadań administracyjnych i okołobiznesowych menedżerowie mogą skupić się na korowej działalności spółki.

Kontrola to jeden z atrybutów zarządzania ale czy można ją robić efektywniej i zdalnie? To zagadnienie nurtuje prawie wszystkie firmy.

Rozwiązania platformy PKF Agility, zintegrowanej z naszymi systemami ERP, dopasowane są do organizacji funkcjonujących w różnych strukturach, systemach i procedurach, które mieliśmy okazję obserwować u naszych Klientów z różnych branż przez ponad 27 lat.

Dzięki naszym doświadczeniom oraz nowoczesnym narzędziom dostarczymy Ci usługi prowadzenia ksiąg, kadr i płac oraz rachunkowości zarządczej za pomocą innowacyjnych rozwiązań.

Platforma PKF Agility umożliwia dostęp do wszystkich niezbędnych procesów biznesowych i informacji w Twojej organizacji. Zautomatyzujesz i ustandaryzujesz procesy, zminimalizujesz czas poświęcany na działania administracyjne oraz unikniesz dublowania pracy w organizacji. Co ważne będziesz miał kontrolę nad zachodzącymi procesami w organizacji oraz pewność, że są one realizowane zgodnie z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi Twojej firmy oraz nadanymi pracownikom uprawnieniami.

Dzięki integracji platformy PKF Agility z nowoczesnym systemem ERP Microsoft Dynamics NAV, na którym nasze doświadczone zespoły specjalistów poprowadzą księgowość oraz kadry i płace, będziesz miał stały dostęp do najważniejszych informacji o swoje firmie i swoich pracownikach.

Dzięki narzędziu JET Reports dostarczamy szczegółowe raportowanie danych finansowych oraz  pracowniczych w każdym możliwym układzie. Jet Reports jest najpopularniejszym narzędziem z zakresu raportowania i analiz biznesowych, zintegrowanym z naszym systemem ERP Microsoft Dynamics NAV.

Dodatkowo JET Reports umożliwia zdalny dostęp do raportów z dowolnego miejsca o każdej porze dzięki wykorzystaniu aplikacji JET Reports Mobile. W dowolnym momencie można więc sprawdzić m.in. stan należności, stan środków pieniężnych, wysokość sprzedaży czy aktualny wynik finansowy.

*Klikając w powyższy baner - zostaną Państwo przekierowani bezpośredno do serwisu w pełni poświęconego platformie PKF Agility i pełnego opisu korzyści.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 oświadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U z 2002 , Nr 144, poz. 1204 z późn. zm).
Stosownie do brzmienia art.172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 prawo telekomunikacyjne (Dz.U z 2017,poz. 1907), wyrażam zgodę PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie na korzystanie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego telekomunikacyjnie z urządzenia końcowego (telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult, zaakceptuj Regulamin. Udzielenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać przesyłając oświadczenie na adres mailowy: iod@pkfpolska.pl
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności