Więcej o platformie PKF Agility

Rozwiązania platformy PKF Agility zintegrowanej z systemami ERP są dopasowane do organizacji funkcjonujących w różnych strukturach, systemach i procedurach, które mieliśmy okazję obserwować u naszych Klientów z różnych branż przez prawie 28 lat.

Impulsem do świadczenia outsourcingu księgowości i outsourcingu kadrowo – płacowego, z wykorzystaniem PKF Agility, było zauważenie faktu, iż najlepsi menedżerowie zamiast generować zyski dla firmy, znaczną część swojego czasu poświęcali na zadania administracyjne związane z akceptacją dokumentów kosztowych, delegowaniem, zatrudnianiem, absencją pracowniczą, rozwiązywaniem umów o pracę, podpisywaniem i akceptacją dokumentów, pilnowaniem zgodności z regulacjami, raportowaniem itp.

Poprzez szybsze i efektywniejsze wykonywanie tego typu zadań administracyjnych i okołobiznesowych menedżerowie mogą skupić się na właściwej działalności spółki.

Kontrola to jeden z atrybutów zarządzania, ale czy można ją robić efektywniej i zdalnie? To zagadnienie nurtuje prawie wszystkie firmy.

Rozwiązania platformy PKF Agility, zintegrowanej z systemami ERP, dopasowane są do organizacji funkcjonujących w różnych strukturach, systemach i procedurach, które mieliśmy okazję obserwować u naszych Klientów z różnych branż przez prawie 28 lat.

Dzięki naszym doświadczeniom oraz nowoczesnym narzędziom dostarczymy Ci usługi prowadzenia ksiąg, kadr i płac oraz rachunkowości zarządczej za pomocą innowacyjnych rozwiązań.

Platforma PKF Agility umożliwia dostęp do wszystkich niezbędnych procesów biznesowych i informacji w Twojej organizacji. Zautomatyzujesz i ustandaryzujesz procedury, zminimalizujesz czas poświęcany na działania administracyjne oraz unikniesz dublowania pracy w organizacji. Co ważne będziesz miał kontrolę nad zachodzącymi procesami w organizacji oraz pewność, że są one realizowane zgodnie z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi Twojej firmy oraz nadanymi pracownikom uprawnieniami.

Dzięki integracji platformy PKF Agility z nowoczesnymi systemami finansowo-księgowymi, na których nasze doświadczone zespoły specjalistów poprowadzą księgowość oraz kadry i płace, będziesz miał stały dostęp do najważniejszych informacji o swoje firmie i swoich pracownikach.

Dzięki narzędziu JET Reports dostarczamy szczegółowe raportowanie danych finansowych oraz  pracowniczych w każdym możliwym układzie. Jet Reports jest najpopularniejszym narzędziem z zakresu raportowania i analiz biznesowych, zintegrowanym z naszym systemem ERP Microsoft Dynamics NAV.

Dodatkowo JET Reports umożliwia zdalny dostęp do raportów z dowolnego miejsca o każdej porze dzięki wykorzystaniu aplikacji JET Reports Mobile. W dowolnym momencie można więc sprawdzić m.in. stan należności, stan środków pieniężnych, wysokość sprzedaży czy aktualny wynik finansowy.

*Klikając w powyższy baner - zostaną Państwo przekierowani bezpośrednio do serwisu w pełni poświęconego platformie PKF Agility i pełnego opisu korzyści.

Skontaktuj się z ekspertem:

 

             Grażyna Sadowska-Malczewska             
grazyna.malczewska@pkfpolska.pl
+48 606 859 613

Anna Stankiewicz
anna.stankiewicz@pkfpolska.pl
+48 609 208 400

Marzena Filipowicz
marzena.filipowicz@pkfpolska.pl
+48 605 877 999

  Brygida Pawlak
brygida.pawlak@pkfpolska.pl
+48 601 201 219

    

    

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. komunikacji marketingowych promującej usługi oferowane przez PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., a także inne podmioty należące do Grupy PKF Consult tj. PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp. k.; PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną na adres siedziby Spółki lub elektroniczną pod adres iod@pkfpolska.pl.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PKF Consult sp. z o.o. sp. k., z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych, w związku z wyrażoną przez Panią/Pana zgodą. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
** telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności