W PKF, rozumiejąc współczesne wyzwania świata oraz potrzebę odpowiedzialnego działania, w ostatnich latach zainicjowaliśmy szereg działań z zakresu ESG, podkreślając nasze zaangażowanie w aspekty środowiskowe, społeczne i zarządcze. Podejście to wynika z przekonania, że odpowiedzialność biznesowa wykracza poza finansowe aspekty działalności, obejmując również inicjatywy społeczne i ekologiczne. Działania te, w tym wsparcie finansowe dla osób potrzebujących, pomoc domom dziecka, czy promowanie recyklingu, są odzwierciedleniem naszej filozofii, według której sukces firmy mierzy się nie tylko wynikami finansowymi, ale także pozytywnym wpływem na społeczeństwo i środowisko. Pracownicy PKF, aktywnie angażując się w akcje charytatywne i wspierając różnorodne inicjatywy, pokazują, że czynienie dobra stanowi integralną część naszej korporacyjnej tożsamości.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o. lub PKF Brevells Cekiera Sp. k., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.