CSR

W naszej działalności realizujemy strategię odpowiedzialności społecznej wspierając akcje charytatywne oraz organizacje społeczne.

Należymy do międzynarodowej sieci firm audytorsko – konsultingowych PKF International. W trakcie realizacji usług dla Klientów, możemy dzięki temu w pełnym zakresie korzystać ze wsparcia merytorycznego i wielobranżowego doświadczenia ekspertów z ponad 120 krajów na całym świecie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom maksymalnie korzystne rozwiązania ich problemów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były jak najwyższej jakości, a Klient był usatysfakcjonowany.

Naszą misją jest dostarczenie rzetelnej, profesjonalnej informacji pozwalającej na obniżenie ryzyka gospodarczego i finansowego. Jednocześnie w naszej działalności nie zapominamy o ludziach, dlatego też:

  • dbamy o wysoki poziom współpracy z Klientami i partnerami biznesowymi, w relacjach z nim zawsze kierując się przejrzystością i profesjonalizmem,
  • dbamy również o wysoki standard pracy – naszym pracownikom staramy się zapewnić komfortowe i przyjazne warunki pracy oraz szanse rozwoju zawodowego,
  • w naszej działalności realizujemy strategię odpowiedzialności społecznej wspierając akcje charytatywne oraz organizacje społeczne.