W założeniu firmy PKF prowadzenie biznesu nie wiąże się jedynie z zyskami finansowymi, ale również z szeregiem inicjatyw społecznych i ekologicznych. Należą do nich m.in. wsparcie finansowe osób potrzebujących, podopiecznych domów dziecka czy propagowanie idei recyklingu odpadów. Pracownicy PKF chętnie angażują się w akcje charytatywne i niosą pomoc innym, wierząc, że czynienie dobra jest miarą wartości człowieka. 
 

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.