Dnia 18 kwietnia 2019 r. dziennik Rzeczpospolita opublikował wyniki XIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego. Z przyjemnością informujemy, że firma PKF Consult zajęła 8. miejsce pod względem przyrostu przychodów z doradztwa podatkowego 2018/2017 w procentach, 13. miejsce pod względem przyrostu przychodów z doradztwa podatkowego 2018/2017 w mln zł. W kategorii największych firm według przychodów za 2018 rok firma uplasowała się na 28. miejscu, poprawiając tym samym ubiegłoroczną pozycję. Natomiast pod względem liczby doradców podatkowych PKF zajął 32. pozycję.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.