Naszym wielkim atutem jest to, że jesteśmy blisko. Nasze biura znajdują się w największych miastach w Polsce. Działamy w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Poznaniu, Lublinie i Zielonej Górze.

Wczoraj

Rozpoczęliśmy działalność w zakresie doradztwa gospodarczego i audytu finansowego 31 lat temu w małym warszawskim biurze pod nazwą AiE Consult. Był to czas transformacji gospodarczej w Polsce. Nasz minimalny wkład w to wielkie dzieło owocował wdrażaniem w przedsiębiorstwach praktycznych rozwiązań, wynikających bezpośrednio z pakietów ustaw tworzących wolnorynkową gospodarkę i rynek kapitałowy.

Dziś

PKF to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Nasze zespoły eksperckie: audytorów, doradców podatkowych, prawników, radców prawnych, analityków finansowych, certyfikowanych księgowych funkcjonują w lokalnych biurach w Polsce. Ich cel to kompleksowe wspomaganie wdrażania skutecznych strategii biznesowych, wzmacnianie konkurencyjności, innowacyjności i wiarygodności przedsiębiorstw.  

W skład Grupy PKF wchodzą następujące spółki:

  • PKF Consult spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie, której jedynym komplementariuszem jest Consult sp. z o.o.
  • PKF BPO Sadowska-Malczewska sp. k. z siedzibą w Warszawie
  • PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski sp. k. z siedzibą w Warszawie
  • PKF Advisory sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
  • PKF Brevells Cekiera sp. k. z siedzibą w Warszawie
  • EUROTAX PODATKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zielonej Górze

Nasze siedziby mieszczą się zawsze w centrach miast, tam gdzie obecny jest wielki biznes. Jesteśmy zawsze pod ręką, gotowi do kontaktu i współpracy.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.