Naszą misją jest dostarczenie rzetelnej, profesjonalnej informacji pozwalającej na obniżenie ryzyka gospodarczego i finansowego.

Kompetencje

Kompetencje to wiedza i doświadczenie. W naszym zespole zatrudnieni są audytorzy, analitycy finansowi, doradcy podatkowi oraz certyfikowani doradcy ASO i księgowi. Ich kwalifikacje potwierdzone egzaminami państwowymi wzbogacone są doświadczeniem 30-letniej organizacji PKF w Polsce i 54-letniej na świecie. Wprowadzone programy permanentnej edukacji zespołu oraz selektywny dobór zespołów projektowych dopasowanych do specyfiki branży zapewnia profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Dbamy o to, aby zatrudnieni u nas pracownicy byli najlepsi. Z dumą możemy powiedzieć, że tak właśnie jest.

Etyka

Wierzymy, że dobrze wykonana usługa to za mało. Liczy się jeszcze wiarygodność, poufność i indywidualne podejście do Klienta. Nadrzędną zasadą regulującą nasz stosunek do wykonywanej pracy jest działanie stojące w zgodzie nie tylko z kanonami środowiskowej rzetelności, ale przede wszystkim ogólnoludzkiej powinności. Wierzymy, że etyka w biznesie stanowi fundament w budowie prestiżu firmy oraz ważne narzędzie jej rozwoju. Wielokrotnie byliśmy nagradzani za wierność wyznawanym przez nas zasadom. Od początku funkcjonowania naszej firmy dbamy o jej integralną spójność, którą da się osiągnąć tylko wtedy, kiedy dobro Klienta postawi się na pierwszym miejscu.

Jakość

Kluczem do osiągnięcia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest kompleksowość z jaką podchodzimy do rozwiązania każdego problemu. Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu specjalistów z zakresu finansów, podatków, rachunkowości i rewizji. Nasi eksperci opierają się na wypracowanych standardach i metodologii realizacji usług. Organizacja i zarządzanie projektami ukierunkowane jest na spełnienie wymogów jakościowych na wszystkich etapach realizowanych usług. Staranność, właściwa komunikacja przynosi wymierne rezultaty. Zadowolenie Klientów, wysokie miejsca PKF w rankingach publikowanych przez znaczące media w Polsce to powód do satysfakcji z dobrze spełnionych obowiązków.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.