Misja i wartości

Naszą misją jest dostarczenie rzetelnej, profesjonalnej informacji pozwalającej na obniżenie ryzyka gospodarczego i finansowego.

Kompetencje

Kompetencje to wiedza i doświadczenie. W naszym zespole zatrudnieni są audytorzy, analitycy finansowi, doradcy podatkowi oraz certyfikowani doradcy ASO i księgowi. Ich kwalifikacje potwierdzone egzaminami państwowymi wzbogacone są doświadczeniem 28-letniej organizacji PKF w Polsce i 52-letniej w świecie. Wprowadzone programy permanentnej edukacji zespołu oraz selektywny dobór zespołów projektowych dopasowanych do specyfiki branży zapewnia profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Dbamy o to, aby zatrudnieni u nas pracownicy byli najlepsi. Z dumą możemy powiedzieć, że tak właśnie jest.

Etyka

Wierzymy, że dobrze wykonana usługa to za mało. Liczy się jeszcze wiarygodność, poufność i indywidualne podejście do Klienta. Nadrzędną zasadą regulującą nasz stosunek do wykonywanej pracy jest działanie stojące w zgodzie nie tylko z kanonami środowiskowej rzetelności, ale przede wszystkim ogólnoludzkiej powinności. Wierzymy, że etyka w biznesie stanowi fundament w budowie prestiżu firmy oraz ważne narzędzie jej rozwoju. Wielokrotnie byliśmy nagradzani za wierność wyznawanym przez nas zasadom. Od początku funkcjonowania naszej firmy dbamy o jej integralną spójność, którą da się osiągnąć tylko wtedy, kiedy dobro Klienta postawi się na pierwszym miejscu.

Jakość

Kluczem do osiągnięcia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest kompleksowość z jaką podchodzimy do rozwiązania każdego problemu. Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu specjalistów z zakresu finansów, podatków, rachunkowości i rewizji. Nasi eksperci opierają się na wypracowanych standardach i metodologii realizacji usług. Organizacja i zarządzanie projektami ukierunkowane jest na spełnienie wymogów jakościowych na wszystkich etapach realizowanych usług. Staranność, właściwa komunikacja przynosi wymierne rezultaty. Zadowolenie Klientów, wysokie miejsca PKF w rankingach publikowanych przez znaczące media w Polsce to powód do satysfakcji z dobrze spełnionych obowiązków.