27.02.2013
Z przyjemnością informujemy, że Grupa PKF Consult utrzymała 8. pozycję w rankingu firm audytorskich wg dziennika „Rzeczpospolita” Gazety Giełdy „Parkiet” [z dn. 27.02.2013]. Pod względem liczby badanych spółek giełdowych PKF Audyt zajął 4. miejsce. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie jakim nas obdarzają.

Źródło: Ranking audytorów, Rzeczpospolita z 27.02.2013 r.

Źródło: Ranking audytorów, Gazeta Giełdy Parkiet  z 27.02.2013 r.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.