Z przyjemnością informujemy, że w najnowszym „XX Rankingu firm audytorskich" wydawanym przez dzienniki „Rzeczpospolita” oraz Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet” Grupa PKF Consult po raz kolejny zajęła siódme miejsce. Ranking został opublikowany 27 kwietnia 2021 r.

Wśród firm audytorskich badających spółki giełdowe PKF awansował na siódme miejsce, natomiast pod względem liczby badanych firm na giełdzie - zajął miejsce piąte. Według kryterium „Najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku NewConnect” PKF uplasował się na drugim miejscu.  

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.