W rankingu firm audytorskich wprowadzających spółki na giełdę, sporządzonym przez dziennik "Parkiet" (24.01.2008), PKF Consult zajęła 1 miejsce. W minionym roku zespół PKF Consult pracował nad prospektami emisyjnymi 9 spółek, które zadebiutowały na warszawskim parkiecie. Były to: B3System S.A, Helio S.A, Bomi S.A., Bipromet S.A., Complex S.A., Drop S.A., Prima Moda S.A., Seco/Warwick S.A., Nepentes S.A.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.