Dynamika przychodów z usług doradztwa podatkowego PKF Consult roku 2008/2007 wyniosła ponad 40%. W 2008 roku PKF Consult w zakresie usług doradztwa podatkowego obsługiwała m. in. takie firmy jak: POL-AQUA S.A., Complex S.A., Power Media S.A., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A., CDP Investment Sp. z o.o. (dawniej CD Projekt Kiciński i Wspólnicy Sp. k.). W klasyfikacji ogólnej rankingu firm doradztwa podatkowego PKF Consult odnotowała wzrost o 14 pozycji.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.