Koronawirus - prawny niezbędnik przedsiębiorcy

17.03.2020

PKF - Działamy i jesteśmy do Państwa dyspozycji

W związku z zagrożeniem i skalą epidemii wirusa SARS CoV-2 (COVID-19) na terenie Polski, pracownicy Grupy PKF Consult podjęli szereg działań mających na celu zapewnienie stałej realizacji wszystkich usług dla naszych Klientów. Dbając o nasze i Państwa bezpieczeństwo – wszyscy eksperci PKF są do Państwa dyspozycji dostępni zdalnie. Realizujemy nasze usługi i projekty bez przeszkód z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i poufności danych, a nasze systemy i narzędzia informatyczne działają bez przerw w dostępie. Niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji, oferując wsparcie w tej skomplikowanej sytuacji biznesowej.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Wychodząc naprzeciw nowym realiom, nasi eksperci chcą ułatwić Państwu odnalezienie się w codziennie zmieniającej się sytuacji prawno-gospodarczej. W tym celu opracowujemy najważniejsze informacje, które pomogą w prowadzeniu firmy. 

Szybki kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

** wypełnij przynajmniej jedno z pól oznaczonych gwiazdkami (**): adres e-mail lub numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Skontaktuj się z nami
Agnieszka Chamera</br>Podatki
Agnieszka Chamera
Podatki
Partner Zarządzający PKF Tax&Legal
Doradca podatkowy
+48 609 331 330

PKF News

Aktualności, alerty i wydarzenia - przydatne informacje z ostatniej chwili.

Wypełnienie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie komunikacji marketingowej. Administratorem danych jest PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. ... więcej

Dziękujemy za zaufanie! Twój adres został zapisany w naszej bazie danych.