Wprowadzone programy permanentnej edukacji członków zespołu oraz selektywny dobór zespołów projektowych dopasowanych do specyfiki konkretnej branży zapewnia profesjonalizm świadczonych przez nas usług.

Dbamy o to, aby zatrudnieni u nas pracownicy byli najlepsi. Z dumą możemy powiedzieć, że nasi biegli rewidenci oraz ich zespoły tacy właśnie są.

AUDYTORZY PKF to ponad 20 menedżerów zarządzających realizacją i jakością usług audytorskich. Tworzą oni ok. 150-osobowy zespół audytorski, w którego skład wchodzą między innymi biegli rewidenci (62 biegłych rewidentów), aplikanci i asystenci.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.