Szlachetna Paczka to inicjatywa, której celem jest pomoc materialna osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku do projektu dołączył oddział PKF we Wrocławiu. Nasze koleżanki i koledzy postanowili wesprzeć rodzinę z Bielawy i jak sami radośnie przyznali, udało im się spełnić wszystkie, te małe i te duże, marzenia członków rodziny :) Do akcji włączyły się także rodziny i znajomi naszych pracowników. W sumie udało im się uzbierać kwotę 2 425 zł oraz zakupić dary rzeczowe o wartości ok. 1 500 zł.

Jesteśmy ogromnie dumni z naszych wrocławskich kolegów i koleżanek, że tak chętnie przyłączyli się do niesienia pomocy w ramach Szlachetnej Paczki!

Poniżej znajduje się krótki opis rodziny wspartej przez oddział we Wrocławiu:

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/33609/754

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.