...W dniu 19 czerwca br. w Warszawie podczas wspólnej konferencji prasowej firmy doradczej PKF Capital, agencji ratingowej BCRA – Credit Rating Agency AD oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości nastąpiło ogłoszenie wyników ratingu 4 funduszy poręczeniowych z województw wielkopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.Są to pierwsze oceny ratingowe nadane przez uznaną agencję ratingową w dotychczasowej działalności polskich funduszy poręczeniowych. Stabilność finansowa przebadanych funduszy poręczeniowych jest bardzo dobra – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie PARP. ...

Cały artykuł dostępny na stronie internetowej www.spinno.pl

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.