Jak co roku 10 października obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Ma on przede wszystkim na celu zwrócenie uwagi na problematykę zaburzeń psychicznych oraz promocję zdrowia psychicznego.

W tym roku przypada w czasach, w których życie wszystkich nas zmieniło się diametralnie w związku z panującą pandemią. Minione miesiące przyniosły wiele wyzwań i obaw, związanych nie tylko z zachorowaniem na wirusa, ale również izolacją, zmianą stylu życia czy środowiska pracy. Ekonomiczne konsekwencje pandemii również mają negatywny wpływ na stan psychiczny ludzi – przede wszystkim tych, którzy stracili pracę. Mając na uwadze te czynniki, można spodziewać się, iż w przyszłych miesiącach i latach znacznie wzrośnie zapotrzebowanie na wsparcie specjalistyczne w kontekście zdrowia psychicznego. Niestety wszelkie programy z nim związane nieustannie borykają się z niedofinansowaniem.

Właśnie dlatego tematem przewodnim tegorocznej kampanii Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego jest hasło „zdrowie psychiczne dla wszystkich, większe inwestycje – większy dostęp”.

Pracownicy PKF Consult postanowili przyłączyć się do promocji zdrowia psychicznego, mając przede wszystkim na uwadze przełożenie kondycji psychicznej na efektywną pracę i radość z życia. Nieustanny stres i natłok obowiązków powodują zmęczenie, a co się z tym wiąże, mogą przyczynić się do spadku jakości życia i ogólnego osłabienia. Właśnie dlatego warto zadbać o równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym, a w przypadku trudności z radzeniem sobie z problemami – nie obawiać się i zgłosić po specjalistyczną pomoc.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.