Październik uznawany jest za miesiąc świadomości i walki z rakiem piersi, którego symbolem jest różowa wstążka. 15 października obchodzimy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Mając na uwadze fakt, że w PKF kobiety stanowią ok. 75% zespołu, po raz kolejny postanowiliśmy przyłączyć się do kampanii „różowy październik”.

Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór u kobiet na świecie. W samej Polsce w ciągu roku wykrywa się 18-19 tys. zachorowań, a 6 tys. pacjentek umiera. Niestety niepokojący jest fakt, że zachorowalność i umieralność na raka piersi wciąż rośnie. Często ma to związek z tym, iż zbyt mało kobiet zgłasza się na profilaktyczne badania mammograficzne, które mogą wykryć nowotwór we wczesnym okresie rozwoju. Zbyt późna diagnoza może spowodować nieodwracalne konsekwencje.

Kampania „różowy październik” ma na celu uświadomienie, jak ważne są badania mammograficzne i zachęcenie kobiet do regularnego z nich korzystania. Profilaktyka ma ogromne znaczenie, warto więc zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych, zwłaszcza w tak trudnych czasach.

Zdjęcia poniżej prezentują, w jaki sposób włączyliśmy się do kampanii „różowy październik” w naszych oddziałach:

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.