Wszyscy doskonale wiemy, jak w dzisiejszych, niepewnych czasach ważne jest zdrowie – zarówno nasze, jak i najbliższych. Zdarzają się sytuacje, gdy dowiadujemy się o osobach z bliskiego nam otoczenia, które o swoje zdrowie muszą walczyć.

Ze szlachetną inicjatywą pomocy jednej z takich osób zgłosiła się nasza koleżanka z oddziału w Łodzi. Kolega jej córki, 22-letni Konrad, od 3 lat choruje na nowotwór złośliwy wątroby. Leczenie jest bardzo kosztowne, a chłopak niestety nie ma środków finansowych na jego pokrycie. Konrad przyznał, że bardzo chciałby zdać maturę i spełniać swoje marzenia. Nie mogliśmy pozostać obojętni na taką wiadomość!

Właśnie dlatego postanowiliśmy wesprzeć zrzutkę, która ma na celu pomoc Konradowi w jego zmaganiach z tą okropną chorobą.

Zachęcamy wszystkich Was, aby wesprzeć zrzutkę choćby drobną kwotą! Każda dorzucona złotówka ma ogromne znaczenie!

Wspólnie możemy zdziałać naprawdę wiele!

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.