PKF nie zwalnia tempa! W tym wyjątkowym 2020 r. nasi pracownicy postanowili wziąć udział w jeszcze jednym wydarzeniu biegowym – Poland Business Run. Jest to inicjatywa, która zrzesza pasjonatów biegania i ma na celu pomoc osobom po amputacji i z niepełnosprawnością ruchową.

PKF reprezentowała pięcioosobowa sztafeta z Poznania, w której składzie znaleźli się: Marek Wojciechowski, Piotr Tałajczyk, Kamil Nowak, Mariusz Szuliński i Emilia Ogrodnik. Wirtualny bieg odbył się w niedzielę 6 września, a zawodnicy sami wybierali lokalizację, w której przebiegną 4 km. Na pokonanie wymaganego dystansu mieli czas do godz. 18. Wyniki poszczególnych uczestników i drużyn zapisywane były za pomocą specjalnie przygotowanej na to wydarzenie aplikacji.

Poznańscy reprezentanci PKF uzyskali następujące czasy:

  • Marek Wojciechowski – 16:03
  • Kamil Nowak – 21:35
  • Mariusz Szuliński – 22:59
  • Piotr Tałajczyk – 24:32
  • Emilia Ogrodnik – 30:13

Jesteśmy niezmiernie dumni, że poznańska sztafeta pobiegła w tak szczytnym celu! Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli wspólnie kibicować Wam na STARCIE kolejnej edycji biegu!

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.