PKF w czołówce polskich firm audytorskich

                                                                                              Z przyjemnością informujemy, że Grupa PKF Consult w najnowszym (12 kwietnia 2019 r.)  „XVIII Rankingu najlepszych firm audytorskich 2018 roku” wydawanym przez dzienniki Rzeczpospolita” oraz Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet” zajęła siódme miejsce.

Według kryterium „Najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku NewConnect” PKF utrzymał po raz kolejny miejsce pierwsze, natomiast pod względem kryterium aktywności na giełdzie ogółem oraz w kategorii „Najlepszych firm audytorskich badających spółki giełdowe” PKF uplasował się na miejscu ósmym.Dziękujemy naszym Klientom oraz Inwestorom spółek rynku kapitałowego za zaufanie jakim nas darzą.

Gala wręczenia wyróżnień laureatom rankingu odbyła się w środę 10 kwietnia 2019r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uroczystość rozpoczęła się debatą, dotyczącą przyszłości rynku usług audytorskich w Polsce, jego szansom i wyzwaniom. Moderatorem debaty była red. Katarzyna Kucharczyk.

Z ramienia PKF udział w wydarzeniu wzieli: Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający), Mirosława Cienkowska (Partner Biegły Rewident), Zbigniew Telega (Dyrektor Departamentu Projektów Audytorskich), Anna Urbańska-Albero (Dyrektor Centrum Wsparcia Rozwoju Biznesu) oraz Aleksandra Gacoń (Menedżer ds. Projektów Marketingowych).