Biegliśmy by pomóc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu.

Dnia 02.09.2018 r. w Warszawie odbył się piąty bieg sztafetowy organizowany przez Fundację Poland Business Run, w którym udział wzięli pracownicy większych i mniejszych korporacji. Reprezentanci między innymi takich firm jak PwC, Hays Poland, P&G, IKEA, Shell Polska oraz 2 drużyny z warszawskiego oddziału PKF razem z zaprzyjaźnionymi biegaczami – Pauliną Oliwą i Damianem Kurtą zamienili koszule i eleganckie buty na sportowy strój by zmierzyć się z 4,21 km trasy, biegnącej ulicami Służewca.

W tym roku w biegu uczestniczyły 3322 osoby reprezentujące 298 firm. Łącznie z opłat startowych oraz akcji "Pomagam Bardziej" udało się zebrać 266 507 zł. Dzięki zaangażowaniu warszawskiego biznesu fundacja będzie mogła pomóc przynajmniej 14 osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wsparcie Fundacji.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.