Biegliśmy by pomóc Patrykowi i Piotrowi.

W dniu 16 czerwca 2018 r. na terenie Fortów Bema odbyła się VI edycja Biegu Firmowego zorganizowanego przez Fundację Everest, w którym po raz kolejny nasza drużna wzięła udział. W tym roku całkowity dochód z biegu przeznaczony zostanie na leczenie, rehabilitację lub sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Fundacji Everest.

W tegorocznej edycji nasi reprezentanci w dwóch drużynach 5 osobowych zajęli miejsce 146. i 236. na 288 drużyn mieszanych. Jedna z naszych reprezentantek - Iga Matusiak, która pokonując po drodze setki innych uczestniczek w czasie 22 minut 37 sekund, zajęła 7. miejsce wśród wszystkich kobiet. Gdybyśmy zsumowali wszystkie najlepsze wyniki naszych członków drużyny, zajęlibyśmy 20-te miejsce wśród wszystkich drużyn! Dziękujemy naszym reprezentantom oraz Fundacji za organizację. 

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.biegfirmowy.pl.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.