Biegniemy by pomóc Wiktorii i Dorianowi.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wydarzeniu charytatywnym, w którym poprzez samo uczestnictwo można komuś pomóc.

Bieg Firmowy to promocja zdrowej rywalizacji oraz aktywności fizycznej wśród pracowników firm. Wydarzenie łączy ze sobą trzy obszary:

  • aktywność i zdrowy tryb życia poprzez sport i bieganie,
  • integrację i współpracę w ramach firm i w ramach branż,
  • pomaganie innym poprzez działania charytatywne.

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja Biegu Firmowego. Drugi rok z rzędu PKF jest partnerem lokalnym Biegu Firmowego we Wrocławiu (16 maja) oraz złotym sponsorem w Warszawie (13 czerwca).

Bieg Firmowy jest wydarzeniem charytatywnym. We Wrocławiu pobiegniemy dla małej Wiktorii, a w Warszawie dla Doriana. Więcej o nich i o samym biegu można dowiedzieć się bezpośrednio na stronie organizatora biegu – www.biegfirmowy.pl.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, czyli CSR, to koncepcja według której firmy już na poziomie budowania strategii biorą pod uwagę między innymi aspekty z zakresu interesu społecznego czy ochrony środowiska.

Obecnie CSR jest coraz bardziej popularna a przedsiębiorstwa chętnie prezentują się jako te, które takie aspekty wspierają. Jednak chwalić się „odznaką” CSR a naprawdę robić coś w kierunku odpowiedzialności społecznej – to zupełnie odmienne kwestie.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.