Biegliśmy by pomóc Mateuszowi, Łukaszowi i Natalii.

Przywiązujemy dużą wagę do wspierania akcji charytatywnych. Dlatego też PKF Consult w II edycji Biegu Firmowego z radością objął rolę Złotego Partnera w Warszawie oraz Partnera Lokalnego we Wrocławiu.

Ideą biegu firmowego jest promowanie zdrowej rywalizacji oraz aktywności fizycznej wśród pracowników zarówno małych firm jak i międzynarodowych korporacji. W sztafecie uczestniczyło prawie 2 tysiące osób. W tym roku we Wrocławiu dochód został przeznaczony dla Mateusza i Łukasza Koniecznych, w Warszawie zaś dla Natalki Kobierskiej.

PKF Consult był nie tylko partnerem w obu biegach ale również wystawił w każdym z nich drużyny, których członkami byli pracownicy PKF, członkowie ich rodzin oraz przyjaciele. Zarówno we Wrocławiu jak i w Warszawie – zespoły w barwach PKF pobiegli z dumą i z radością wsparli dzieci.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.