Audyty środków pomocowych

Rozwój działalności poprzez korzystanie ze środków pozyskanych z funduszy Unii Europejskiej oraz Banku Światowego wiąże się z koniecznością certyfikowania przez biegłego rewidenta wydatków poniesionych na realizację projektów, systemów księgowych i kontroli wewnętrznej jak również dokumentacji rozliczeniowej.

Rozwój działalności poprzez korzystanie ze środków pozyskanych z funduszy Unii Europejskiej oraz Banku Światowego wiąże się z koniecznością przeprowadzenia audytu funduszy unijnych w celu certyfikowania przez biegłego rewidenta wydatków poniesionych na realizację projektów, systemów księgowych i kontroli wewnętrznej jak również dokumentacji rozliczeniowej.

Nasi specjaliści posiadają doświadczenie oraz wiedzę do przeprowadzania audytów funduszy unijnych w zakresie wszystkich programów operacyjnych i programów ramowych.

Audyt funduszy unijnych czy środków pozyskanych z Banku Światowego może w szczególności obejmować weryfikację:

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Imię i nazwisko: *
Stanowisko:
Firma: *
Uwagi/Pytania:
Skąd dowiedzieli się Państwo o PKF?: *


E-mail **:
Telefon **:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B w Warszawie dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon).
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter od PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6 lok. 1B, 02-695 Warszawa, zaakceptuj Regulamin. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z jego otrzymywania.
* pola obowiązkowe do uzupełnienia
* telefon lub adres e-mail - wymagane jedno z dwóch pól

Powiązane usługi:

Powiązane publikacje: