Zmiana siedziby biura PKF Consult w Gdańsku

Już ponad 20 lat minęło od momentu, kiedy nasza spółka PKF Consult stawiała pierwsze kroki na rynku usług audytorskich, podatkowych, konsultingowych i doradczych. Od tego czasu, niezmiennie z sukcesem pomagamy firmom świadcząc profesjonalne usługi z zakresu audytu, rachunkowości, podatków, doradztwa gospodarczego i szkoleń.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi zespół PKF zwiększył się z trzech do ponad 140 kompetentnych pracowników, zaangażowanych w obsługę naszych linii biznesowych w 7 biurach na terenie kraju. Z każdym rokiem, rozszerzamy współpracę międzynarodową dzięki przynależności do sieci firm audytorsko-konsultingowych PKF International.

Aby umożliwić dalszy rozwój naszej spółki zdecydowaliśmy się na zmianę siedziby naszego biura w Gdańsku na powojskowy budynek Garnizonu, gdzie historia i tradycja łączą się z nowoczesnością. Miejsce to w ostatnich latach zostało odrestaurowane i zaadaptowane na cele biznesowe tworząc zespół budynków biurowych Garnizon Business Space.

Z przyjemnością informujemy wszystkich naszych klientów i współpracowników, że siedziba biura PKF Consult sp. z o. o. w Gdańsku z dniem 1 października 2015 r. zostanie przeniesiona na ul. Szymanowskiego 4 (Garnizon Business Space) w samym sercu Gdańska.