Zmiana adresu biura PKF w Łodzi

Już ponad 20 lat minęło od momentu, kiedy nasza spółka PKF Consult stawiała pierwsze kroki na rynku usług  audytorskich, podatkowych, konsultingowych i doradczych.

Od tego czasu, niezmiennie z sukcesem pomagamy firmom świadcząc profesjonalne usługi z zakresu audytu, rachunkowości, podatków, doradztwa gospodarczego i szkoleń.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi zespół PKF zwiększył się z trzech do ponad 130 kompetentnych pracowników, zaangażowanych w obsługę naszych linii biznesowych w 7 biurach na terenie kraju. Z każdym rokiem, rozszerzamy współpracę międzynarodową dzięki przynależności do sieci firm audytorsko-konsultingowych PKF International.

Aby umożliwić dalszy rozwój naszej spółki zdecydowaliśmy się na zmianę siedziby naszego biura w Łodzi. W 1900 roku funkcjonowała w tym miejscu parowa przędzalnia wełny Karola Bayerla i Wiktora Wolfa. Przed 1938 rokiem do dawnych budynków przy ul. Dowborczyków dobudowano nowoczesną tkalnię, w której umieszczono krosna automatyczne. Po 1945 fabrykę upaństwowiono pod nazwą Zakłady Przemysłu Bawełnianego im. S. Dubois „Polino”. Obecnie wnętrza fabryki, po modernizacji w k. lat 80. XX wieku, służą jako pomieszczenia biurowe. 

Z przyjemnością informujemy wszystkich naszych klientów i współpracowników, że siedziba Łódzkiego biura PKF Consult sp. z o. o. z dniem 7 stycznia 2015 r. została przeniesiona na ul. Dowborczyków 30/34 w samym sercu Łodzi.