Jak istotna jest dzisiaj dyskusja o przyszłości rynku kapitałowego świadczy fakt, że w czasie pandemii rządy państw sięgają po wyjątkowe środki, których celem jest ograniczenie kryzysu i pobudzenie gospodarki. Wdrażane obecnie rozwiązania, od pakietów kryzysowych po zmiany przepisów MiFID, mogą mieć ogromny wpływ na rynek kapitałowy, który odgrywa ważną rolę w rozwoju gospodarczym kraju.

Trzeba pamiętać, że im silniejszy rynek kapitałowy, tym większa zamożność obywateli i tym większe jego znaczenie dla rozwoju gospodarczego Polski.  

Te właśnie zagadnienia zostaną poruszone na XXI Konferencji Izby Domów Maklerskich "Rynek kapitałowy dla wsparcia inwestycji i wzrostu gospodarczego w czasie spowolnienia". Będzie to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie na polskim rynku kapitałowym w 2021 roku. W związku z tym organizatorzy przygotowali kilkuminutowy filmik promujący konferencję.

Udział w nagraniu wzięli: Waldemar Markiewicz, Prezes Izby Domów Maklerskich,  Piotr Prażmo, Przewodniczący Rady Programowej IDM, a także 5 przedstawicieli Rady Programowej. Wśród nich znalazła się Partner Zarządzający PKF – Pani Ewa Jakubczyk-Cały, która opisała swoje wrażenia związane z istotą dotychczasowych konferencji, ich wartością i przebiegiem. Podkreśliła, że jej coroczne uczestnictwo w wydarzeniu ma charakter rozwijający, ponieważ dzięki niemu może uporządkować swoją wiedzę i wzbogacić posiadane kompetencje.

Multimedialne zaproszenie można obejrzeć pod linkiem.

Wypowiedź Pani Ewy Jakubczyk-Cały na temat konferencji znajduje się poniżej: 

Wypowiedź Waldemara Markiewicza, Prezesa Izby Domów Maklerskich, można obejrzeć pod linkiem

XXI Konferencja Izby Domów Maklerskich odbędzie się w Warszawie w dniach 4-5 marca 2021 r. w formule hybrydowej.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.