Konferencja IDM to najważniejsze wydarzenie na rynku kapitałowym, coroczne spotkanie czołowych przedstawicieli rynku kapitałowego – inwestorów, spółek giełdowych, domów maklerskich, banków, organów rządowych, giełd i instytucji rozliczeniowych, organizacji biznesowych i samorządowych. Celem projektu jest wspieranie rozwoju rynku kapitałowego w Polsce, który ma służyć budowaniu konkurencyjnej gospodarki i dobrobytu obywateli.

Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem Uczestnicy rynku kapitałowego wobec wyzwań współczesnej gospodarki i będzie poświęcona omówieniu działań, jakie stoją przed firmami inwestycyjnymi i bankami, regulatorem i nadzorcą, ustawodawcą i administracją rządową, przedsiębiorstwami i inwestorami, giełdami i instytucjami rozliczeniowymi oraz pozostałymi uczestnikami rynku w związku z potrzebą finansowania rozwoju polskich przedsiębiorstw i inwestycji. W programie konferencji jest około 20 paneli i warsztatów merytorycznych. Udział w tegorocznej konferencji zapowiedziało wielu przedstawicieli rynku kapitałowego.

W ramach makroekonomicznej debaty eksperckiej prelekcję otwierającą spotkanie poprowadzi prof. Łukasz Hardt, były członek Rady Polityki Pieniężnej, który opowie o krajowej perspektywie gospodarczej. Perspektywę globalną na sytuację makroekonomiczną zaprezentuje także Collin Ellis, Chief Credit Officer z agencji Moody’s. Blok makro zakończy panel z udziałem czołowych polskich i europejskich ekonomistów.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy.

Program konferencji, który można znaleźć pod linkniem, został szczegółowo opracowany przez Radę Programową. Po raz kolejny w jej skład wchodzi Partner Zarządzający PKF, Ewa Jakubczyk-Cały, co tylko potwierdza ścisły związek PKF z rynkiem kapitałowym.

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 1-4 marca 2023 r. w Bukowinie Tatrzańskiej.

______________________________________________________________________

Podsumowanie konferencji IDM znajduje się na stronie lub do pobrania pod linkiem